Sklepy

Pamiątka religijna

Święcenia diakonatu nie mają rangi sakramentu to przecież są bardzo ważnym wydarzeniem dla osoby która tych święceń doświadcza tak samo jest w przypadku święceń zakonnych zarówno dla sióstr zakonnych jak też gra braci zakonnych.

Pamiątka święceń diakonatu

Ręcznie robiony karnet, pamiątka święceń diakonatu, stworzona według oryginalnego wzoru, z kartką z życzeniami, może być pamiątka na długie lata, która przypomni osobie, która doświadczyła święceń diakonatu, o tym wyjątkowym wydarzeniu w jej życiu. Święcenia diakonatu nie są święceniami kapłańskimi, nie znaczy to jednak, że dla osoby, która przyjmuje takie święcenia, są one nieistotne, bo jest to bardzo ważny krok w życiu duchowym, dostępny zarówno dla osób żonatych, jak też dla osób bez żony, kontrowersyjna bywa również kwestia diakonatu kobiet.

Co na pamiątkę

Na pamiątkę ważnych wydarzeń religijnych w życiu człowieka wręcza się zazwyczaj prezenty o charakterze religijnym, może być to na przykład święty obraz z patronem danej osoby albo jakaś srebrna rzeźba, może to być także różaniec wykonany ze szlachetnego materiału albo książka, która przybliży różne religijne wydarzenia czy postacie świętych lub błogosławionych. Wszystko zależy od okazji i od zainteresowań osoby, która ma taki prezent otrzymać. Święcenia diakonatu to okazja to rozważenia swojego życia i motywacji podejmowanych decyzji. To okazja dla bliskich, aby podarowali piękne dewocjonalia.

Sklepy 0 comments on Hurt dewocjonaliów

Hurt dewocjonaliów

Sklepy zaopatrujące kościoły, duchownych, a także świeckich w dewocjonalia szukają najlepszych dostawców. Nic dziwnego, na rynku panuje duża konkurencja, a poszczególne firmy prześcigają się nie tylko w jakości swoich produktów, ale także w cenach. Jednym z cenionych dostawców dewocjonaliów jest Merito – hurtownia obecna na rynku od 2005 roku. Continue Reading „Hurt dewocjonaliów”