Bursztyn to niezwykły minerał o właściwościach prozdrowotnych. Leczy bezsenność , przyspiesza gojenie ran, koi nerwy, stosowany również w dolegliwościach astmatycznych i reumatycznych. Zaleca się noszenie tego minerału praktycznie każdemu, a nalewka bursztynowa powinna być stałym elementem naszej domowej apteczki.

Leczące paciorki

Modlitwa Różańcowa jest niezwykła pod każdym względem. To niezwykła łączność z Chrystusem za pośrednictwem Matki Bożej. Codzienne kontemplacja Tajemnic Różańcowych przy pomocy paciorków jest domeną kobiet i mężczyzn w każdym wieku i w najróżniejszych częściach świata. Modlą się podczas spacerów, codziennych obowiązków, w pracy a nawet na rowerze. Koraliki wykonane są z najróżniejszych materiałów. Najczęściej jest to drewno, tworzywa sztuczne, kamienie w tym także bursztyn. Różaniec z bursztynu jest piękny i ma właściwości lecznicze.

Różaniec z bursztynu

Paciorki te mają uzasadnioną podwójną moc:

  • Z racji tego, że są narzędziem do odmawiania Różańca Świętego, czerpiemy z nich siłę duchową od samego Boga i Maryi. Zyskujemy w ten sposób spokój i uczucie wdzięczności. Jego moc pod tym względem jest nieprzeceniona, bo wdzięczność to klucz do miłości i radości.
  • Przesuwając bursztynowe koraliki w dłoniach dotykamy tego niezwykłego minerału i czerpiemy od niego lecznicze właściwości. Uspokaja, zmniejsza reumatyczne bóle, pozytywnie wpływa na wzrok, obniża gorączkę, ale to tylko kilka z jego właściwości.

Różańce bursztynowe dostępne na https://www.meritohurt.pl/rozance-srebrne-z-kamienia/rozaniec-bursztynowy-srebrny,1424,1.html